Projekty domów jednorodzinnych

Zadzwoń 071 356 80 50

› Hepatia NOWOŚĆ 2 200,00 zł

› Ypsilon I 2 100,00 zł

› Diuna I 2 200,00 zł

Panel użytkownika

Logując się akceptujesz regulamin serwisu.
Nie masz konta w serwisie? Zarejestruj się!

Zamów katalog

Arrakis II NOWOŚĆ 192.04 m2

Nowoczesny dom PARTEROWY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM, przeznaczony dla 5-6 osobowej rodziny.

przejdź do karty projektu »

Delta 73.03 m2

Dom PIĘTROWY o nowoczesnej formie, przeznaczony dla 3 osobowej rodziny. Zaprojektowany jako budynek energooszczędny.

przejdź do karty projektu »

Akira I 148,37 m2

Dom parterowy z użytkowym poddaszem z dużym pom. gospodarczo-ogrodowym

przejdź do karty projektu »

nowe projekty

Dzeta NOWOŚĆ

  • Powierzchnia użytkowa: 91.80 m2
  • Kąt nachylenia dachu: 45°
  • Wysokość budynku: 6.36 m
  • Metoda gospodarcza: 0,00 zł
  • Firma budowlana: 0,00 zł

Hepatia NOWOŚĆ

  • Powierzchnia użytkowa: 156.72 m2
  • Kąt nachylenia dachu: 35°
  • :
  • Metoda gospodarcza: 0,00 zł
  • Firma budowlana: 0,00 zł

Nadir zm1

  • Powierzchnia użytkowa: 176.40 m2
  • Kąt nachylenia dachu: 35°
  • :
  • Metoda gospodarcza: 0,00 zł
  • Firma budowlana: 0,00 zł

promocje

Brak bloczka lub nie masz uprawnień do jego wyświetlenia.

Aktualności Porady

ZGŁOSZENIE zamiast POZWOLENIA na budowę

27 lipca 2015 19:36:02 CEST

Od momentu jak weszły w życie zmiany w Prawie Budowlanym projekty jednorodzinne, których obszar oddziaływania mieści się w całości na działce budowlanej lub działkach (Art. 29.1 pkt 1a) nie trzeba składać w formie pozwolenia na budowę tylko wystarczy zrobić ZGŁOSZENIE. … czytaj dalej »

Problemy z OBSZAREM ODDZIAŁYWANIA obiektu

17 lipca 2015 16:13:02 CEST

W końcu wybrało się swój wymarzony projekt domu jednorodzinnego i chciało by się w końcu zamieszkać w swoim domku. W między czasie zmieniły się przepisy Prawa Budowlanego na które tak długo się czekało, bo przecież miały one ułatwić uzyskanie pozwolenia na budowę. Ale czy naprawdę tak się stało? … czytaj dalej »

Co z instalacjami wewnętrznymi od 28 czerwca 2015r.?

19 czerwca 2015 11:05:19 CEST

Czy przez instalacje wewnątrz budynku, o których mowa w art. 29 ust. 1 pkt 27 ustawy – Prawo budowlane (w brzmieniu, który zacznie obowiązywać od dnia 28 czerwca 2015r.),należy rozumieć całą instalację wewnętrzną? … czytaj dalej »

więcej aktualności »