Projekty domów jednorodzinnych

Zadzwoń 071 356 80 50

› Delta 2 300,00 zł

› Adonis II 2 500,00 zł

› Parys I 2 100,00 zł

Panel użytkownika

Logując się akceptujesz regulamin serwisu.
Nie masz konta w serwisie? Zarejestruj się!

Zamów katalog

Wenus 2 300,00 zł + 23% VAT

Autorzy: Katarzyna Grońska Zamów projekt Wenus


Średnia ocena użytkowników: 0.00

Powierzchnia użytkowa 163.28 m2
Pow. użytkowa podstawowa 103.96 m2
Pow. użytkowa pomocnicza 59.32 m2
Powierzchnia przynależna 6.75 m2
Powierzchnia zabudowy 168.52 m2,
Wysokość do kalenicy 8.44 m.
Powierzchnia dachu 277.10 m2
Kąt nachylenia dachu 35°
Szerokość min. działki 20.74 m.
Długość min. działki 28.54 m.
Liczba garaży 0

 

Dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony z garażem wolnostojacym na dwa samochody i magazynkiem. Przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny o wyraźnym podziale na strefy funkcjonalne. W prezentowanym domu zostały wyraźnie rozdzielone dwie strefy: ogólnodostępna i prywatna. Część parteru ogólnodostępna składa się z  przestrzennego salonu z kominkiem oraz z jadalni i kuchni z widokiem na  ogród.  Dla wygody gospodyni domu, umieszczono przy kuchni spiżarkę oraz pom.  gospodarcze z pralnią. Dwustanowiskowy garaż jest wolnostojacym  budynkiem, który można zlokalizoawać w dogodnym dla siebie miejscu. W części prywatnej parteru znajduje się sypialnia rodziców z obszerną  łazienką i wyjściem na zadaszony taras ogrodowy oraz gabinet który może  pełnić funkcję pokoju gościnnego. Na poddasze prowadzą drewniane schody dwubiegowe. Na poddaszu znajduje  się duży pokój z łazienką oraz garderoba i strych.

Konstrukcja

ściany zewnętrzne - beton komórkowy gr. 24cm + styropian Termo Organika Termonium Plus gr. 12cm; ściany wewnętrzne - beton komórkowy gr. 24cm; ściany fundamentowe - bloczek betonowy; strop - Teriva; konstrukcja dachu - drewniana

 

Instalacje

W projekcie przewidziano instalacjie: c.o. i c.w.u., grzejniki płytowe,  instalacje wodno-kanalizacyjna oraz elektryczne, wentylacja grawitacyjna.

Wykończenie

pokrycie dachowe - dachówka cementowa (w ramach adaptacji inny materiał); ścianki działowe na parterze-bloczek silikatowy; schody - drewniane dwubiegowe ze spocznikiem; okna - PVC; okna dachowe i wyłaz dachowy - Fakro.


Komentarze do projektu (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość dodawania komentarzy.