Charakterystyki energetyczne do wszystkich projektów - informujemy że do wszystkich naszych projektów dodajemy bezpłatnie tzw. "projektowaną charakterystyką energetyczną". Proszę pamiętać że powinna ona być każdorazowo dostosowana do warunków lokalnych przez osobę adaptującą projekt.

 

Od dnia 29.04.2012 obowiązuje zmienione Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego. Zgodnie z tym rozporządzeniem w każdym projekcie  musi się znaleźć charakterystyka energetyczna budynku. Powinna ona zawierać obliczenia wskaźnika zużycia energii w kWh/m2/rok.

Informujemy że do wszystkich naszych projektów dodajemy bezpłatnie tzw. "projektowaną charakterystyką energetyczną". Proszę pamiętać że powinna ona być  każdorazowo dostosowana do warunków lokalnych przez osobę adaptującą projekt.

Oferujemy Państwu możliwość wykonania w naszym biurze adaptacji do warunków terenowych. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Zaloguj się, aby mieć możliwość oceniania.

Średnia ocena użytkowników: 5.00

Komentarze do newsa (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość dodawania komentarzy.